Готелі України, бази відпочинку карпат!
 
ГОЛОВНА ПРО НАС АВТОМОТЕЛІ НОТАТКИ КОНТАКТИ
ГОТЕЛІ УКРАЇНИ:Вінницька область
Волинь
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська областьШенген віза без проблем за 7 днів! Дзвоніть прямо зараз!

відпочинок в Карпатах

Найкращі ресторани

Найкращі готелі Києва
Битва Націй 2012 - Середньовічний Хотин29 квітня 2012 - 2 травня 2012
Третій міжнародний фестиваль історичної реконструкції середньовіччя "Битва Націй 2012" відбудеться з 30 квітня по 3 травня у Варшаві (Польща). В цей же час в Хотині пройде фестиваль "Середньовічний Хотин".

Третій міжнародний фестиваль історичної реконструкції середньовіччя "Битва Націй" навесні 2012 року поміняє прописку і статус, ставши одним з наймасштабніших подій такого роду в Європі. Чемпіонат світу з Історичному Середньовічному Бою збере лицарів 14 країн у Варшаві, на території форту Бема.

Паралельно, з 29 квітня по 2 травня, в Хотині відбудеться Перший міжнародний фестиваль історичної реконструкції "Середньовічний Хотин".

Учасники фестивалю зможуть насолодитися мальовничими видами величної Хотинської фортеці, стіни якої через стільки століть залишилися недоторканими, і тепер нагадують нам про Середні віки! Замість повноконтактних спортивних боїв "Битви Націй" вас чекають інші різноманітні видовища: кінний і піший турнір, масові постановочні битви, бої один на один на різному зброю і культурна програма. Ви побачите як європейських воїнів, так і учасників в обладунках і костюмах Київської Русі і Золотої Орди, і багато, багато іншого. Учасники будуть жити і відпочивати в історичності таборі на території фортеці, в умовах, наближених до тих, які були звичні в поході для наших предків. Вперше в Хотині вас чекає велика кінна програма. Ви побачите на полі коней, привчених до вершників в обладунках, кінні бої і змагання. Працюватимуть історичні і сучасні таверни з приємними цінами, де завжди за помірну плату можна буде поїсти і втамувати спрагу.

Можливо Вам знадобляться готелі Хотина,


Центр візової підтримки
Готель Wellland, Яремче
Екскурсії по Карпатах та Закарпаттю
Поиск работы в Украине
Letizia Country Club, Шаян
База отдыха Крутая Осыпь


Готелі України | Пошук - готель, санаторій, база відпочинку | Про нас | Відгуки про готелі | Нотатки | Мапа сайту | Контакти
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua