Отели Украины - Гостиницы Украины, базы отдыха карпат!
 
ГЛАВНАЯ О НАС АВТОМОТЕЛИ ЗАМЕТКИ КОНТАКТЫ
ГОСТИНИЦЫ УКРАИНЫ:КРЫМ
Винницкая область
Волынь
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая областьШенген виза без проблем за 7 дней! Звоните прямо сейчас!

Зимний отдых в Карпатах

Лучшие рестораны

Лучшие гостиницы Киева
Мемориальный комплекс Холм Славы, Черкассы


Мемориальный комплекс Холм Славы, ЧеркассыНазвание : Мемориальный комплекс Холм Славы, Черкассы
Рейтинг:

Посмотреть на карте

Описание:

Общее описание гостиницы:

Меморіальній комплекс, Зведення в пам'ять про Загибла жітелів Міста в роки Другої Світової Війни. На вершину пагорбами, де похован Майже тисячу воїнів, ведуть тераси, вікладені гранітнімі блоками. Насіпну Частину пагорбами огранює меморіальна Гранітна стіна з іменамі жітелів Міста, які поляглі в боях.

Біля підпірної стіні знаходится 5 бронзових барельєфів, які розповідають про важкі часи Війни. На першому зображені ополченці 1941 року, на іншому - Бій з фашистами. У центре барельєфа - фігура молодого бійця, Який падає в пшеницю вражений кулею. На третьому барельєфі показана штікова атака Радянський воїнів, на четвертому - Як у вбитого Прапороносці товариш підхоплює прапор. На п'ятому - увічнені Представники Всіх родів військ радянської Армії.

Авторами проекту меморіального комплексу булі скульптор Г. Н. Кальченко (народна художниця УРСР, заслужений діяч мистецтв УРСР, лауреат ДЕРЖАВНОЇ премії УРСР імені Т. Г. Шевченка), Е. М. Кунцевич (співавтор, заслужений діяч мистецтв УРСР) i Б. П . Микитенко, архітекторі А. Ф. Іващенко та О. С. Ренькаса.

Гіпсову фігуру Вітчизни-Матері відлівалі в ремонтному цеху виробничого об'єднання "Азот". У центре велічезної меморіальної площі знаходяться могили 5 Героїв радянського Соююзу: В. М. Молоткова, В. П. Поднєвіча, І. О. Онопрієнка, Ф. Ф. Лазарєва, С. А. Чалова.

Місцем для БУДІВНИЦТВА Було обрана Замкову гору. На цьому місці знаходится давньоруське городище и Залишки Черкаської фортеці, а кож Свято-Троїцька церква. Усі архітектурні та археологічні пам'ятники булі повністю зніщені в 1977 р. при будівніцтві монумента. З вершини відкрівається широка панорама Кременчуцький водосховище. У 2009 році черкащани по-новаторському (дере в Країні) відмовіліся від "вічного" вогню на газі на Користь штучного полум'я, Яке імітує Справжній вогонь. Відтепер електричних вічний вогонь у руці Матері-Батьківщини горітіме цілодобово.

Контакты

Посмотреть на карте
г. Черкассы, ул. Славы

Вы также можете посмотреть достопримечательности Черкасс одним списком: Черкассы история, дом Щербины, гостиница Славянская, Храм Белый Лотос, Памятник варенику и для ночлега в Черкассах Вам нужны гостиницы Черкасс

Оцените отель:     

Отзывы!

Reload Image

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Меморіальний комплекс Пагорб Слави, Черкаси. Фото 1.
Меморіальний комплекс Пагорб Слави, Черкаси. Фото 2.


Гостиницы Украины | Поиск - гостиница, санатории, база отдыха | О нас | Отзовы про гостиницы | Заметки | Карта сайта | Контакты
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua