Отели Украины - Гостиницы Украины, базы отдыха карпат!
 
ГЛАВНАЯ О НАС АВТОМОТЕЛИ ЗАМЕТКИ КОНТАКТЫ
ГОСТИНИЦЫ УКРАИНЫ:КРЫМ
Винницкая область
Волынь
Днепропетровская область
Донецкая область
Житомирская область
Закарпатская область
Запорожская область
Ивано-Франковская область
Киевская область
Кировоградская область
Луганская область
Львовская область
Николаевская область
Одесская область
Полтавская область
Ровенская область
Сумская область
Тернопольская область
Харьковская область
Херсонская область
Хмельницкая область
Черкасская область
Черниговская область
Черновицкая областьШенген виза без проблем за 7 дней! Звоните прямо сейчас!

Зимний отдых в Карпатах

Лучшие рестораны

Лучшие гостиницы Киева
Аквапарк Цунами


Аквапарк Цунами Название : Аквапарк Цунами
Рейтинг:

Посмотреть на карте

Описание:

Общее описание гостиницы:

Аквапарк "Цунами" в Ивано-Франковске считается одним из крупнейших в Украине. Его площадь составляет 6 тыс. кв. м. Одновременно он может принять до 500 человек. Всего в аквапарке "Цунами" 6 бассейнов и 12 горок, а также джакузи, солярий, сауна, массажный кабинет, фитнес-центр.

Один из бассейнов глубиной 12,5 метров предназначен для занятий дайвингом. Из центрального бассейна в помещении можно выплыть наружу в 30-метровый бассейн с четырьмя дорожками и подогревом воды, который работает круглый год на открытом воздухе. Кроме аквапарка, в спортивно-развлекательный комплекс "Цунами" также входит ледовая арена, ресторан, гостиница.

Контакты

Посмотреть на карте
г. Ивано-Франковск, ул. Довженко, 29
+38 (0342) 71-40-60, 71-40-61, 71-40-62
Работает: 10:00-22:30 (Сб, Вс - с 9:00)

Возможно Вам будет интересно карта Ивано-Франковська, гостиницы Ивано-Франковська, Яремче гостиницы , або Буковель гостиницы

Оцените отель:     

Отзывы!

Reload ImageIgor | 2013-08-08 17:57:16

Був сьогодні(08.08.13) із сім'єю в аквапарку. Вдруге вже. Попередньо по телефону уточнив, чи працюють всі гірки, адміністратор підтвердила. Я сказав, що попереднього разу не працювали серфінг і басейн з хвилями, мене запевнили, що то було зимою, а зараз все працює. Взяли абонемент на 2 години. Заходжу - не працює труба в дитячому басейні, 2 гірки по сусідству, анаконда теж не працює, і саме основне - не було ні хвилі ні серфінгу. Полазив то тому що було. Підходжу до інструктора, питаю чого серф не працює - каже за 20хв включимо, бо нема вільних інструкторів. чекаю пів години - без результату. Прошу іншого інструктора - включила на хвилю. За 5 хв. виключила, я в шоці.....
Іду ще раз просити за серф. Без результату. Іду вниз до адміністратора - і тут від нього чую такі слова: "Раз на годину ми включаємо хвилю, наступної години включаємо серф по 10 хв". Питаю чому так, якщо мене запевнили, що все працює. Відповідь: Хвиля і серф тягне багато електрики і директор не дозволяє надовго включати. Думаю - добре, ще час є, може таки встигну на серфі спробувати. Пішов - човгаюся..... І о чудо - запустили серф. Інструктор секунд 20 продемонстрував як треба кататись, далі один чоловік взяв дошку і ще до хвилини там прокатався. Я був наступний в черзі. Але бачу - атракціон виключили прямо перед мною. Питаю інструктора чого виключили - каже директор сказав виключити. Ітого той серф пропрацював від сили 2 хвилини, а то й менше. Скажу, що були ми від 12 год дня до 14год, був четвер. Людей було достатньо.
Дуже шокує отаке ЖЛОБСТВО дирекції. Тупо економлять електрику. Який там європейський аквапарк. Хто це пише - той в європі не був. Я був і можу порівняти. Там людей було на багато більше, але біля кожного атракціону мінімум 1, ато й 2-3 інструктори, які стежать, щоб один одному на голову на гірках не заїхав. Воду там прибирають з плитки, а тут свюди мокро, я особисто послизнувся і досить непогано впав, добре що нічо не зламав.
Короче мій висновок такий - з малими дітьми можна сходити, але то як повезе, можна попасти на брудну воду, діти на тій мокрій плитці падуть регулярно, в мене у знайомого син 7 років на сходах послизнувся і розсік брову, так що зашивали у медпункті. Ніхто про безпеку не дбає. Людей людей тупо ДУРЯТЬ. Обідно, що в нашому місті є такі ЖЛОБСЬКІ заклади, і конкуренції в них не буде. Єдине що мені не сподобалось в європі - це значні черги, бо то був курорт. Переконаний, що в нашому аквапарку черг не буде при такому підході. Всім приємного і безпечного відпочинку.


ФОТОГАЛЕРЕЯ

Аквапарк Цунамі
фото 2
фото 3
фото 4
фото 5


Гостиницы Украины | Поиск - гостиница, санатории, база отдыха | О нас | Отзовы про гостиницы | Заметки | Карта сайта | Контакты
Copyright © 2003-2010 www.oteli.net.ua All Rights Reserved.
Веб студія Web-Style.com.ua